baner
Aktualnoci
miniatura
Wizyta uczniów z Mińska w biurze posła Łukasza Zbonikowskiego

   6 listopada 2017 r. w biurze poselskim posła Łukasza Zbonikowskiego gościli uczniowie najstarszej szkoły plastycznej na Białorusi. MłodzieĹź i wychowawcy ze Szkoły Sztuk Pięknych w Mińsku przyjechali do Włocławka w ramach wymiany kulturowej na zaproszenie Piotra Umińskiego, dyrektora Prywatnej OgĂłlnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych we Włocławku.

Współpraca mię... czytaj wicej...


miniatura
Obchody Dnia Św. Huberta w Lubieniu Kujawskim

   Poseł Łukasz Zbonikowski uczestniczył w obchodach Dnia Św. Huberta, ktĂłre odbyły się 4 listopada 2017 r. w Kole Łowieckim nr 146 „Kuropatwa” w Lubieniu Kujawskim.

Obchody rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, po której uczestnicy uroczystości przemaszerowali do remizy OSP, gdzie miały miejsce wystąpienia zaproszonyc... czytaj wicej...


miniatura
XXV Bieg im. bł. Księdza Jerzego Popiełuszki

   W sobotę 21 paĹşdziernika 2017 r. na włocławskiej tamie odbył się XXV Bieg im. bł. Księdza Jerzego Popiełuszki. W ramach zawodĂłw, do ktĂłrych zgłosiło się blisko 400 zawodnikĂłw rozegrane zostały wyścigi biegowe na sześciu dystansach. Współorganizatorem biegu był poseł Łukasz Zbonikowski.

W biegu dziecięcym na 100 m (roczniki 2010 i mł.) w kategorii dziewcząt ... czytaj wicej...


miniatura
33. rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

   W przeddzień 33. rocznicy śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, tj. 18 paĹşdziernika, na włocławskiej zaporze odbyła się coroczna uroczystość upamiętniająca księdza Jerzego, w ktĂłrej wziął udział poseł Łukasz Zbonikowski.
W 1984 r. kapelan "Solidarności" został zamordowany przez oficerów ówczesnej Służby Bezpieczeństwa. Jego ciało zostało zrzucone z zapory w... czytaj wicej...

<<3- 4- 5- >>