baner
Aktualnoci
miniatura
Msza święta w intencji ludzi pracy

   Jak co roku 1 maja poseł Łukasz Zbonikowski uczestniczył w świętej w intencji ludzi pracy, odprawianej w parafii pw. św. JĂłzefa we Włocławku.... czytaj wicej...


miniatura
Marszałek Sejmu we Włocławku

   W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie członkĂłw kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości w ramach akcji „Polska jest jedna” - Marszałek Sejmu Marek Kuchciński gościł we Włocławku.

Spotkanie, które odbyło się w Kujawskiej Szkole Wyższej było okazją do rozmowy i zadania nurtujących pytań.

- Jestem gospodarzem tego miejsca, ale n... czytaj wicej...


miniatura
Marszałek Senatu w Chełmży

   28 kwietnia 2018 r. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski spotkał się z mieszkańcami ChełmĹźy i okolic w ramach akcji „Polska jest jedna”. Udział w spotkaniu wziął takĹźe poseł Łukasz Zbonikowski,

Celem akcji jest większy, bezpośredni kontakt z mieszkańcami, zbieranie ich opinii, propozycji i pomysłów oraz informacji na temat ich problemów.
... czytaj wicej...


miniatura
Spotkanie w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa

   Poseł Łukasz Zbonikowski wziął udział w spotkaniu członkĂłw Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy, ktĂłre odbyło się 26 kwietnia 2018 r.

Celem spotkania było przedstawienie parlamentarzystom efektów zmian dokonanych w agencjach rządowych oraz wyników osiągniętych przez bydgoski oddział w ubiegłym roku.
... czytaj wicej...

<<2- 3- 4- >>